VIDEO/ Rama nxehet me qenin: Hiqe more atë analist

VIDEO/ Rama nxehet me qenin: Hiqe more atë analist

22:29, 10/12/2019

Edi Rama duke se nuk duron më asnjë kritikë.

Dëshira e tij është të ketë gjithçka nën kontroll dhe nuk mund të lejojë që dikush të ngrejë zërin pa lejen e tij.

Gjatë vizitës që bëri në Shijak gjatë paradites, qeni i njërit prej banorëve nuk pushonte.

Kjo e ka acaruar Ramën që i është drejtuar të zotit me fjalët:

‘Hiqe mor atë analist, fute brenda analistin se na myti. Hiqe mor. Fute brenda’- iu drejtua Rama.

I zoti nuk foli, por qeni vazhdoi avazin derisa kreu i qeverisë u largua.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arberi 11/12/2019 01:55

Dhe qeni e ndjen cfare bythqimi eshte Rama, qeni vazhdon leh ham ham ham kerkon ta largoj kete rrezik nga teritori i vet, por ky qeni tjeter Bastard qe drejton shtetin Shqiptar leh me shume hammm hammm hammm hammm hammm eshte mesuar bastardi te lehi me shume se te tjeret

Shto koment

Denonco