FOTO/ Deputeti socialist rregullon muret e pallatit, Berisha: Mbrohet nga narkoshteti

FOTO/ Deputeti socialist rregullon muret e pallatit, Berisha: Mbrohet nga narkoshteti

21:48, 10/12/2019

Ndërsa duhet të ishte ashtu si edhe ndërtesat e tjera pjesë e një hetimi nga Prokuroria, duket se deputeti socialist Sadri Abazi ka nisur të fshijë gjurmët e krimit në pallatin e ndëtuar prej tij në Durrës.

Në një foto të postuar nga ish-kryeministri Berisha, në pallatin e Sadri Abazit ku shenjat e çarjeve në mure janë të dukshme që në fasadë, kanë filluar riparimet e mureve.

Ish-kryeministri Berisha ndërsa poston fotot shkruan: ‘Sadri Abazi, bos kryesor i mafies dhe krimit te ndertimit! Mbrohet nga narkoshteti! Sb’

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco