VIDEO/ ‘Pse nuk e ke sjellë lëngun me vete’.... Rama kapet sërish me Veliajn

VIDEO/ ‘Pse nuk e ke sjellë lëngun me vete’.... Rama kapet sërish me Veliajn

21:30, 10/12/2019

Kryeministri Edi Rama, ndërkohë që viziton familjet e prekura nga tërmeti edhe në qytetin e Tiranës shoqërohet vazhdimisht me kryebashkiakun Erion Veliaj.

Mirëpo vazhdimisht është vënë re një përbuzje e Ramës ndaj Veliajt, të cilin nuk heziton që ta dëgjenerojë publikisht në situata të ndryshme.

Pasi i kërkoi që të lyente shkallën në 4 të mëngjesit në një pallat, sot Rama nuk ka nguruar që ti kërkojë llogari kryebashkiakut se përse nuk ka marrë lëng me vete.

Rama: Atë lëngun nuk e solle të pish ndonjë gotë

Veliaj: Kur e sjell thua pse lëng, kur s’e sjell…

Rama: Se e ka zakon, gjithmonë sjell lëng se do të pijë një gotë për vete.

Në këtë moment Veliaj, dukshëm i vënë në siklet nga kjo mënyrë trajtimi rregullon flokët dhe e ka të pamundur që të flasë apo që ta kundërshtojë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco