Premier Edi Rama gives the finger to Tirana citizens gathered in the square

Premier Edi Rama gives the finger to Tirana citizens gathered in the square

12:42, 10/12/2019

Albanian Premier Edi Rama could not control himself and showed the middle finger to a group of young citizens that call themselves the Youth Resistance and protested against him and Tirana’s Mayor Erion Veliaj.

Right in the middle of the Scanderbeg square in the center of the Albanian capital, in the presence of many children that were brought to the site by Veliaj on Monday evening, Rama gave the finger to Tirana’s citizens that were present there.

Rama’s picture showing the finger was published by the head of the Youth Forum of the Democratic Party, Belind Këlliçi.

“This is the Prime Minister of Albania that gives the middle finger to the citizens of Tirana and in particular to the youth! Speechless!”, Këlliçi wrote on his Facebook page.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

gggoni11/12/2019 02:33

ai gisht do vihet mbi plage.....tek cdo plasaritje muri

Ardian balla10/12/2019 17:48

Kryeministri yne eshte i barabart veshgjatin mashkull

Many 10/12/2019 13:20

Vetem gishtin ka ngel pa iu a bere se te gjitha te tjerat iu a ka futur. Lum ai per ju qe e duroni.

Alfons Malo10/12/2019 13:07

Jo ....per te nuk eshte asgje Ketij populli po nuk u q... n.... nuk te therret njeri baba. Kaq ! A ka thene se nuk kini pare asgje ? Ka thene. A po e shikoni ? po e shikoni! Çfare doni me per belulin? Gishtin .Aty e kini. mbajeni.Rama tall bythen me te dermuarit nga termeti,basha vete mrapa ben serenata me popullin duke nderruar xhelin e flokeve.Pse habitesh per gishtin ?E nxori europa gishtin dhe nuk u tha asnje fjale. Po ky si i "moderuar" dhe qe te mos dale si kopjac, nuk e nxori ne sy te te rriturve,por ja tregoi femijeve.Mos u habisni asgje nuk ka .Te gjithe perplasen duart.Eshte trashur lekura e ketij populli, nuk i ben pershtypje me as gishti as ai pe verteti

Shto koment

Denonco