Lajmi i fundit

EMRI/ Ngjarja e rëndë, 35-vjeçarja gjendet e dekompozuar në banesë

VIDEO-FOTO/ Edi Rama u nxjerr gishtin e mesit qytetarëve të Tiranës

VIDEO-FOTO/ Edi Rama u nxjerr gishtin e mesit qytetarëve të Tiranës

12:42, 10/12/2019
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme Edi Rama nuk është përmbajtur aspak pasi një grup të rinjsh që e quajnë veten ‘Rezistenca Rinore’, protestuan kundër tij dhe Erion Veliaj.

Në mes të sheshit ‘Skënderbej’ dhe në sy të dhjetëra fëmijëve që ishin sjellë në shesh nga Erion Veliaj, Edi Rama ka vendosur t’u nxjerrë gishtin e mesit protestuesve dhe qytetarëve të Tiranës që ishin në shesh.

Është kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi ai i cili e ka bërë publike foton.

‘Ky është kryeministri i Shqipërisë, që i nxjerr gishtin e mesit qytetarëve të Tiranës, në veçanti rinisë! Pa fjalë!’, shkruan Këlliçi në Facebook.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

gggoni11/12/2019 02:33

ai gisht do vihet mbi plage.....tek cdo plasaritje muri

Ardian balla10/12/2019 17:48

Kryeministri yne eshte i barabart veshgjatin mashkull

Many 10/12/2019 13:20

Vetem gishtin ka ngel pa iu a bere se te gjitha te tjerat iu a ka futur. Lum ai per ju qe e duroni.

Alfons Malo10/12/2019 13:07

Jo ....per te nuk eshte asgje Ketij populli po nuk u q... n.... nuk te therret njeri baba. Kaq ! A ka thene se nuk kini pare asgje ? Ka thene. A po e shikoni ? po e shikoni! Çfare doni me per belulin? Gishtin .Aty e kini. mbajeni.Rama tall bythen me te dermuarit nga termeti,basha vete mrapa ben serenata me popullin duke nderruar xhelin e flokeve.Pse habitesh per gishtin ?E nxori europa gishtin dhe nuk u tha asnje fjale. Po ky si i "moderuar" dhe qe te mos dale si kopjac, nuk e nxori ne sy te te rriturve,por ja tregoi femijeve.Mos u habisni asgje nuk ka .Te gjithe perplasen duart.Eshte trashur lekura e ketij populli, nuk i ben pershtypje me as gishti as ai pe verteti

Shto koment

Denonco