VIDEO/ 'Ta kanë çu grun n'Golem?!', Rama vijon parodinë me qytetarët

VIDEO/ 'Ta kanë çu grun n'Golem?!', Rama vijon parodinë me qytetarët

19:34, 02/12/2019

Arroganca e kryeministrit Edi Rama dhe tallja e tij me qytetarët në këto ditë tmerri, vijon ende.

Së fundmi, ka qenë një burrë i cili ka rënë pre e talljes dhe fyerjes së shefit të qeverisë.

Biseda e kryeministrit me qytetarin:

Rama: Ça ke mo ça ke? Hë, lere të kalojë! Ça ke?

Qytetari: Më kanë marrë grun, ma kanë çu n’Golem.

Rama: Ça të kanë bë?

Qytetari: Ma kanë marrë grun, e kanë çu n’Golem

Rama: Hëëëëë. Si ta kanë çu n’Golem gruan?

Qytetari: E kanë marrë grun pa m’pyt mu

Rama: Gruaja paska më shumë mend se ty se ka shku në hotel. Shko merr autobusin dhe shko te gruja.

Më kanë marrë grun, ma kanë çu në Golem. Ej Zot! O Zot...

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco