Meta me Bebe Rexhan në Ishëm: Shumë faleminderit që ndan solidaritetin tënd me ne për të kapërcyer këtë situatë të vështirë

Meta me Bebe Rexhan në Ishëm: Shumë faleminderit që ndan solidaritetin tënd me ne për të kapërcyer këtë situatë të vështirë

16:36, 02/12/2019

Presidenti Meta ka vizituar së bashku me këngëtaren me famë botërore, Bebe Rexha fshatin Bizën në Ishëm.

Ku së bashku ata kanë vizituar edhë një nga familjet e prekura rëndë nga tërmeti në Bizë (Ishëm).

“Shumë falemiderit këngëtares me famë botërore që i ka kushtuar kohën e saj kësaj gjendje në shqipëri duke përcjellë opinionit ndërkombëtar krizën në të cilën ndodhet vendi. Shumë faleminderit Bebe që ndodhesh për të ndarë me ne solidaritetin tënd, dhe përmes këtij solidariteti do të kapërcejmë këtë situatë të vështirë por jo të pashpresë”, tha Meta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco