VIDEO/ E la në hije qeni i FSK!! Pas Braçes, Rama i ulërin një qeni në rrugë...

VIDEO/ E la në hije qeni i FSK!! Pas Braçes, Rama i ulërin një qeni në rrugë...

16:03, 01/12/2019

Është bërë virale VIDEO-ja ku Edi Rama e shtyn me dorë dhe i ngre zërin Erion Braçes që të mos i afrohet shumë, pasi njerëzit duhet të takojnë dhe shikojnë vetëm atë, ‘shpëtimtarin’, ‘drejtuesin e fondacioneve bamirës, ‘viktimën’ e tërmeteve, ‘kllounin’ e fëmijëve të traumatizuar, ‘solistin’ e ‘xhamadani vija vija’, Edi Ramën pra, dhe jo ‘kryeministrin’ Braçe’.

Por fatin e Braçes ka pasur edhe një qen rruge sot, teksa ky qe thamë me lart bënte paradën e zakonshme tek zonat e prekura nga tërmeti.

Rama siç duket inatin që ka me qenin e FSK qe i mori gjithë lavdinë ditën e parë ka nxjerrë inatin një qeni rrugësh pse po lehte dhe njerëzit po shikonin atë e jo Ramën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Afel04/12/2019 16:43

QENIT TI HAJE MUNË AI ZHULARAQ KERMA I NDYRË...

Shqiptari01/12/2019 17:25

Ky plehre keshtu e ka. Ne publik kerkon te duket si njeri i pergjegjshem, por ata te shkretet qe e kane prane, e dine mire se cfare heqin nga ky psikopat. Nuk me vjen keq per Braçen, sepse ai eshte thjesht nje kone i vogel, qe nuk kafshon, por vetem i lepin doren te zotit. Nje servil i vogel i peshtire, me ate zerin e hundshem, si nje femije acarues. Mjere kete popull qe, jo vetem nuk po i ndahen hallet e natyres, por nuk po i ndahen as keta te sektit te letyres.

Shtetrrumpalle 01/12/2019 16:31

eDRAMA, po me qenin cpate? Ai thjeshte po bashkebisedonte me ty ne gjuhen qe vetem ti kupton, gam-gam isht.

Shto koment

Denonco