VIDEO/ Mos e ndalni të qeshurën: ‘Stand up comedy nga Rakip Suli’

VIDEO/ Mos e ndalni të qeshurën: ‘Stand up comedy nga Rakip Suli’

22:45, 20/11/2019

Rakip Suli, kryebashkiaku i emëruar nga Edi Rama në bashkinë e Kamzës ka realizuar sot një shfaqje të tijën duke folur për 100 ditët e tij në bashkinë e Kamzës.

Një ‘Stand up comedy’ nga Rakip Suli, ku edhe Taulant Balla, Elisa Spiropali dhe të ftuarit në pallatin e Kulturës në Kamzë nuk e kanë mbajtur dot të qeshurën.

Tema e takimit të Rakip Sulit ishte: ‘100 ditët e mia në krye të Bashkisë Kamzës’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz22/11/2019 15:44

A mund te me thot dikush çfar gjuhe flet ky idioti ridhjerjes edveriste?! Çfar ka dash me thon autori?! I drejtohet Tualetit, nari me narin kuptohen per njiher, flasin me gjuhen e trapave. Mjer PS ja mjer ku osht katandis, nga profesor doktora, ne injorant dhe morra!

son21/11/2019 09:10

medet sa gjynah ky vend

Arber21/11/2019 08:12

Nuk ke cfare te thush tjeter vec se o zot na ruj.

Martin 20/11/2019 23:03

Ne cfare niveli ka rene PS(?!) per te ardhur keq... Komedi jo-hyjnore.

Shto koment

Denonco