VIDEO/ 'Narkobanditë civilë rrëmbejnë qytetarin në mes të sheshit'. Ç'ndodhi në Tiranë

VIDEO/ 'Narkobanditë civilë rrëmbejnë qytetarin në mes të sheshit'. Ç'ndodhi në Tiranë

18:55, 18/11/2019

Narkobanditë civilë që rrëmbejnë qytetarin në mes të sheshit.

Kështu e konsideron ish kryeministri Sali Berisha largimin me forcë që punonjësit e Gardës i bënë një qytetari, i cili me revoltën e tij ndaj politikës, u bë viral në rrjetet sociale.

Gjithçka ka ndodhur në sheshin 'Skënderbej', aty ku Ministria e Bujqësisë dhe Bashkia Tiranë po zhvillojnë një aktivitet për produktet bujqësore dhe blegtorale.

“Narkobanditë civilë në një akt antikushtetues rrëmbejnë qytetarin në mes të sheshit. Krim i shemtuar! Ndiqni videon e meposhtme”, shkruan Berisha në reagimin e tij.


Çfarë deklaroi një ditë më parë qytetari:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco