Ironia epike/ Meta dhe 'Sasha' refuzojnë Ramën, Dukën dhe 'Xibraka Arena'

Ironia epike/ Meta dhe 'Sasha' refuzojnë Ramën, Dukën dhe 'Xibraka Arena'

22:28, 17/11/2019

Pas shpërthimit në rrjetet sociale dhe portale të fotove dhe videove ku shfaqen mijëra tifozë duke thirrur në kor "Rama ik", nuk mund të mungonte as reagimi epik i presidentit të Republikës Ilir Meta.

Edhe pse mediat pranë qeverisë kanë disa orë që raportojnë se, kreu i shtetit është në stadium për sfidën kundër Francës, ai shfaqet në shtëpinë e tij duke ndjekur ndeshjen së bashku me "shokun" e veçantë, Sashan.

"Me Sashën duke shpresuar!", shkruan Meta mbi foto.

Siç duket, presidenti i Republikës nuk ka dashur të bëhet pjesë e një propagande qeveritare, që përgjigjen më të mirë e mori nga vetë shqiptarët në stadium. /SYRI.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari17/11/2019 22:55

Stadiumi "Turpi i botes" kulla e kokaines me nje stadium tek kembet! Fytyra e vertete e Rames! Pergjigjen propagandes qesharake te qeverise ia dhane sonte vete shqiptaria: Rama Ik! Larg duart nga Kosova!

Shto koment

Denonco