'Rama ik'/ Tifozët shpërthejnë kundër Ramës në kullën me stadium

'Rama ik'/ Tifozët shpërthejnë kundër Ramës në kullën me stadium

20:35, 17/11/2019

Tifoët shqiptarë i prishin festën kryeministrit Edi Rama.

Edhe pse qeveria ka marrë të gjitha masat propagandistike që inaugurimi i stadiumit të ri kombëtar të mbulojë të gjitha mediat në vend, shqiptarët kanë ditur si t'ja kthejnë reston.

Me thirrjet "Rama ik" ata i kanë dhënë mesazhin e rradhës shefit të qeverisë, që pavarësisht shpenzimeve të mëdha për ta trumbetuar sa më shumë si një sukses të madh të sajin, siç shihet në videon e mëposhtme, gjithçka i ka ikur kot...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arberi19/11/2019 08:59

Po mi bona me mendjen tende je ok por shko kap dhe ti ndonje semafor dhe mos e lesho se bohet leke. Yyyttttttt kurve

Arber18/11/2019 17:32

Rama tha kur fitoi zgjedhjet e do ulej ne karriken e KM se "Sot eshte dita me e lumtur e jetes sime". A mund te heqi dore nga "lumturia e te iki? Mazallah. Ai krijoi mundesi te medha per tu pasuruar, si PPP-te, tregtine e droges, pa llogaritur vjedhjet konstante nga taksat tona, dhe do vidhte akoma me shume po te futeshim si kandidate per ne BE. Imagjinoni qindra milionat e Eurove qe do hidhte BE per te zhvilluar vendin, te gjitha ne xhepat e zdapit drogaxhi do shkonin. Kurse me keto "projektet" si puna e stadiumit e teatrit eshte si puna e femijes kapricoz qe do patjeter lodrat qe i pelqejne.

Bona17/11/2019 21:18

Si ikerka ai?! Ai ben 1 milion $ ne ditet. Kushdo qe te ishte nuk iken nga nje pune qe fiton aq para.

Shto koment

Denonco