'Fitore'/ Edhe ish-kryeministri Berisha nxit Kombëtaren kundër Francës

'Fitore'/ Edhe ish-kryeministri Berisha nxit Kombëtaren kundër Francës

20:16, 17/11/2019

Pas presidentit Ilir Meta, edhe ish kryeministri Sali Berisha uron Kombëtaren pak minuta para sfidës me Francën.

Përmes një postimi në Facebook, ish kryeministri i uron suksese dhe fitore djemve të drejtuar nga italiani Edi Reja.

“NjĂ« urim te pĂ«rzemĂ«rt KombĂ«tares tonĂ« para ndeshjes me pĂ«rfaqesuesen e Frances! Suksese! Fitore”, shkruan Berisha nĂ« mesazhin e tij.

Image

Ndeshja e fundit eleminatore për Euro 2020, Shqipëri-Francë, nis në ora 20:45. /Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco