Shqipëri-Francë/ Meta u jep zemër kuqezinjve: Forca! Jemi me ju

Shqipëri-Francë/ Meta u jep zemër kuqezinjve: Forca! Jemi me ju

19:47, 17/11/2019

Si në çdo pragndeshje të Kombëtares, Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka kthyer në traditë urimin e tij.

Pak minuta më parë, kreu i shtetit ka publikuar një foto të kombëtares në faqen e tij zyrtare në Facebook, ndërsa iu bën thirrje djemve kuqezinj të tregojnë “forcën” përballë kampionëve të botës.

"Suksese kuqezinjve në sfidën e sotme me kampionët e botës! Forca! Jemi me ju!", shkruan Meta.

Ndeshja Shqipëri-Francë starton në ora 20:45 dhe është sfida e parë në stadiumin e ri kombëtar. /SYRI.net

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco