'Rama ik' në 'Elbasan Arena'/ Taulant Balla i ikën Ilir Vrenozit

'Rama ik' në 'Elbasan Arena'/ Taulant Balla i ikën Ilir Vrenozit

21:50, 14/11/2019

Surprizë e hidhur për kreun e grupit parlamentar socialist Taulant Balla në stadiumin "Elbasan Arena".

Në pushimin e sfidës Shqipëri-Andorra, korçari i famshëm Ilir Vrenozi i "zuri pritë" me parullën e njohur tashmë: "Rama ik".

Cili ishte reagimi i Ballës? Shihni videon e mëposhtme...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

FILANTROPI DT. 17 nntor 201917/11/2019 12:35

VRENOS korçari i famshëm, a ke menduar ndonjë suprizë sot në stadium në ndeshjen e kombëtares tonë me Francën, ashtu si në Elbasan në ndeshjen me Andoran kur i thirre Taulantit "RAMA IK". Kombëtares tonë i urrojmë rezultat suprizë...Presim të na suprizosh edhe ti...

400415/11/2019 12:37

per te ikur eshte bere, po sikur ja kishte futer me nje shpulle te vogel me duket...

PATRIOTI DT 15 nntor 201915/11/2019 10:32

O i madh VRENOZ. Po çi bĂ«re Taulantit ashtu mor burrĂ«. I ngriu buzqeshja nĂ« buzĂ«, ca nga rezultati i ndeshjes me Andorran, ca nga parrulla" Rama ik". PĂ«rgatitu o VRENOS se sĂ« shpejti Rama do ikĂ«.... Ja sa tĂ« mbarojĂ« Ligjin e ReformĂ«s Zgjedhore me Rudina Ajdarin, tĂ« pĂ«rzerĂ« nga Presidenca Ilir MetĂ«n qĂ« po i vete "kondra" tĂ« bĂ«jĂ« dhe ligjin kundra banditĂ«ve : gjyjatĂ«s dhe prokurorĂ«" KÇK dhe do tĂ« ikĂ« o VRENOS do tĂ« ikĂ«.......

Maloku15/11/2019 07:42

Degjojeni mire e jepni kuptimin. Une po ua jap. Rama ik -Tregohet burre korçari. Po ku iken ai - Tregohet frikacak.

Shto koment

Denonco