Kërcënohet me jetë Edi Rama, pranga të riut/ Emri

Kërcënohet me jetë Edi Rama, pranga të riut/ Emri

14:33, 14/11/2019

Një i ri është vënë në pranga pasi akuzohet se ka kërcënuar Edi Ramën.

Sipas policisë, Andrea Kurti me origjinë nga Puka, ka kërcënuar Ramën me mesazhe.

‘Do të fus plumbin ballit’, thuhet se ka qenë mesazhi drejt Edi Ramës, i cili ka ngritur menjëherë në këmbë policinë për të arrestuar të riun.

Arrestimi i Kurtit është bërë nga forcat e anti-terrorit të Policisë së Shtetit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ay14/11/2019 20:53

O RrK po ti vrite qenin pastaj flit

Gjushi14/11/2019 20:20

Nuk bie rrufeja ne ......

Gjushi14/11/2019 20:20

Nuk bie rrufeja ne ......

Leka 14/11/2019 19:36

Jo vetëm që nuk është krim por do ishte gjëja më njerëzore që mund të bëjë sot një shqiptar .Çdo péng që arrinë të çlirohet nga pengmarrësi, nderohet. Në rastin tonë, do shpallej hero

Daj Jaku14/11/2019 15:54

Ky kriminel ka 18 vite që ja fut të gjithë shqiptarëve (mendoni sa vetë vranë veten për "reformat" e tij banditeske) dhe nuk e gjen kurrgjë, ai çunaku i leshtë arrestohet për një idjotësi të një çasti, madje nga antiterrorizmi, obobobobo ku jemi katandisur. Vetën një gjë e kemi të sigurtë, sulltanin prapë e gjetëm, se që kur e humbëm, s'fjetëm.

t14/11/2019 14:58

Keshtu do vije kjo pune,ne fillim sms-te,pastaj terheqja e kembezés

Shto koment

Denonco