Dhuna në 'Astir'/ Gjosha: Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë

Dhuna në 'Astir'/ Gjosha: Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë

18:49, 12/11/2019

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, shkruan në një postim në Facebook se përplasja e sotme te "Unaza e Re" është ndërthurja e korrupsionit me dhunën çnjerëzore që ushtrohet ndaj qytetarëve.

“PĂ«rplasja sot nĂ« Astir Ă«shtĂ« ndĂ«rthurja e korrupsionit me dhunĂ«n çnjerĂ«zore qĂ« ushtrohet ndaj qytetarĂ«ve! ËshtĂ« pasqyra e qeverisjes sĂ« sotme qĂ« ka degraduar nĂ« arrogancĂ«.

Kjo nuk Ă«shtĂ« ShqipĂ«ria qĂ« duam dhe aq mĂ« pak projektimi pĂ«r ShqipĂ«rinĂ« e tĂ« ardhmes!”, shkruan Gjosha nĂ« reagimin e saj.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco