‘Harta e Mini Shengenit Rama-Vuçiç, qëllimi zhdukja kriminale e Kosovës’

‘Harta e Mini Shengenit Rama-Vuçiç, qëllimi zhdukja kriminale e Kosovës’

18:37, 12/11/2019

Ish-kryeministri Berisha, ka demaskuar edhe njëherë projektin Vuçiç-Rama të Mini Shengenit Ballkanik, që në fakt sipas tij nuk është gjë tjetër qëllimi i zhdukjes kriminale të Kosovës nga harta e rajonit dhe gllabërimi i saj nga Serbia.

Ish-kryeministri ka postuar edhe një foto të Vuçiçit, Ramës dhe Zaevit me foton e hartës së Mini Shengenit Ballkanit ku Kosova ndodhet brenda Serbisë

‘Harta e Minishengenit të armiqve të kombit shqiptar serbomadhit Vuçiç dhe vasalit te tij Zografit Bis provon se qëllimi i tij është zhdukja kriminale e Kosovës nga harta e rajonit dhe gllabërimi i saj nga Serbia! Sb’-shkruan Berisha.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

N12/11/2019 19:21

Shqiperia i ka besuar fatet e saj nje antishqipetari sic eshte arumuni Edvin vllehu ai urren shqipetaret sidomos verioret dhe kosovaret cdo kohe e humbur per ta rrezuar do kete nje cmim te larte largimi i tij eshte emergjence kombetare

Shto koment

Denonco