'Gjushi, Frroku, Roshi, Habilaj... Drejt Europës me ekipin famoz'

'Gjushi, Frroku, Roshi, Habilaj... Drejt Europës me ekipin famoz'

19:29, 09/11/2019

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë temës së inkriminimit të PS dhe lidhjeve të pushtetit me botën e krimit.

Përmes një postimi në Facebook, ai publikon tre foto ku shfaqen në krah të kryeministrit Edi Rama, Vangjush Dako, i shpallur “non grata” nga SHBA, Moisi Habilaj dhe ish deputetë dhe kryebashkiakë të mazhorancës të akuzuar për lidhje me botën e malavitas.

“Një Album: Drejt Europës me ekipin famoz! Ajo e ka fajin se i mbylli dyert qeverise së kriminelëve dhe bandave”, shkruan ish kryeministri Sali Berisha mbi fotot.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco