FOTO/ 'Grupi i KÇK-së me Ramën kryetar'

FOTO/ 'Grupi i KÇK-së me Ramën kryetar'

21:30, 08/11/2019

‘Kap Çtë Kapësh’ apo akronimi i ‘KÇK’ është një shpikje jodomosdoshmërisht e e fundit nga Rama, por një punë që kryerilindasi e ka filluar që në vitin 2013 kur erdhi në pushtet.

Një punë që e nisi që nga banditët që futi në parlament dhe në bashki, grabitësit me kollare pranë vetes të zgjedhjeve të dala edhe në përgjimet e Bild, deri te biznesmenët e lidhur me krimin të cilëve u shpërndan konceisione  që do të varfërojnë shqiptarët për të paktën 20 vitet e ardhshme.

Ky është grupi i vërtetë KÇK me kryetar Ramën që paraqitet edhe në foto, ku kryetari bërtet gjithë kohës ‘më vodhën’. Foto e cila është postuar edhe nga ish-kryeministri Berisha, si simbol i së keqes në Shqipëri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco