EMRI/ LSI zgjedh ish-kryebashkiakun si Sekretar për Pushtetin Lokal

EMRI/ LSI zgjedh ish-kryebashkiakun si Sekretar për Pushtetin Lokal

17:49, 08/11/2019

Në kuadër të riorganizmit dhe zhvllimit të zgjedhjeve ne strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e LSI ka marrë vendim për emërimin si Sekretar të Pushtetit Lokal të Petrit Sinaj, ish kryebashkiak i Beratit.

Pak ditë më parë, kryesia e Ekzekutive e LSI zgjodhi edhe koordinatorët për qarqet Tiranë, Durrës dhe Vlorë.

PĂ«r TiranĂ«n u zgjodh PĂ«rparim Spahiu, pĂ«r DurrĂ«sin Nasip Naço dhe pĂ«r VlorĂ«n Flamur Çelaj. /Syri.net

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco