Anulon takimet pa fund, a është në detyrë Rama?

Anulon takimet pa fund, a është në detyrë Rama?

19:44, 05/11/2019

Ka të paktën 3 ditë që kryeministri Rama ka humbur pa gjurmë, duke anuluar çdo takim.

Dhe kjo seri anulimesh ndodh që nga anulimi i takimit zyrtar me presidentin e Maqedonisë së Veriut, Steve Pendarovski, ku u shfajësua se nuk kishte probleme shëndetësore.

Për të vazhduar më tej me takimin me degën e PS-së në Shkodër, të cilët ka 72 orë që i ka lënë në pritje.

Po ashtu Rama nuk ka zhvilluar dhe mbledhjen me Grupin Parlamentar,

Po kështu edhe në takimet në ERTV me popullin.

Apo në Ministrinë e Bujqësisë ku sërish e anulloi takimin.

Kjo sigurisht është shqetësuese për fatet e vendit.

Pyetja që lind a është ende në detyrë Rama?

Nga zyra e shtypit të Ramës që nga anulimi dy javë më parë me Pendarovskin, thuhet se kryeministri ka probleme shëndetësore.

Probleme të cilat mesa duket po zgjasin shumë dhe po e mundojnë kryeministrin që nuk dihet se ku është, por vetëm bëhet i gjallë në Twitter.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

bomi05/11/2019 22:32

na plaby mysjy

Arberi05/11/2019 22:13

Ishalla shkon ne pill te sëmës shpetojme dhe ne nga qelbesira

Daj Jaku05/11/2019 20:50

Është stina e papërshtatëshme për bipolarët.

Gramoz05/11/2019 19:53

Me sa po duken bathet, se shpejti nje qenef me pak! Ramiçi drejt kthimit te patkojve nga dielli, shkaku, overdozat e shumta te kokaines, ja kan shkatarru çdo qeliz te trupit dhe trunit. Edver Taqi Bajga, drejt ikjes pa kthim!

Shto koment

Denonco