Basha i përgjigjet ‘flakë për flakës’ Ramës: Kot fshihesh, je i dështuar

Basha i përgjigjet ‘flakë për flakës’ Ramës: Kot fshihesh, je i dështuar

16:56, 21/10/2019

Kreu i opozitës i është përgjigjur ‘flakë për flakë’ deklaratave të Edi Ramës.

Ky i fundit ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një citat të kryeministrit italian, Conte i cili shkruan se ‘Shqipëria e meriton hapjen e negociateve’.

Basha i ka dhënë përgjigjen e mëposhtme Ramës:

‘Kot fshihesh me lojëra fjalësh.

Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua.

Pikë.

BE të ka refuzuar ty!

Mbaj përgjegjësi’, shkruan kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Victorian 21/10/2019 18:17

Shiko, tani qe ja ka kthyer flake per flake Basha shqiperia do behet me mire. Jane bere si kalamaj si njeri si tjetri, vecse per kete tonin eshte fatkeqsi se presupozohet te zevendesoje kete kallam kllounin.

Shqiptari21/10/2019 17:18

O Lul! E bere copa Ramen ne fb, twitter, instagram, ne foltoren e PD dhe neper konferenca shtypi! Si do ta detyrosh te dorehiqet? A ke ndonje plan, skeme apo rruge tjeter? Sepse ndryshe aty e ke deri ne qershor 2021. Por deri atehere edhe gjysma e Shqiperise qe ka mbetur do te kete ikur. Ata qe do te votojne opoziten do te jene ti, Mona, Iliri, Berisha, Flamuri, Nard Ndoka, Fatmir Mediu, Gon Duka, motrat Libohova, vellezerit korcare, Sinani me gruan, Ylvi Bakerri e ca te tjere. Ndersa per Ramen do te votojne e gjithe administrata rilindase, te gjithe kriminelet, oligarket dhe sklleverit e tyre, te gjitha 81 bashkite me gjithe punonjesit, mesuesit, mjeket, infermjeret dhe policet. Pra, me kete ritem, votuesit e opozites jane mbaruar dhe ne qershor 2021 Rama e ka te garantuar fitoren e 3 radhazit pa bere asnje lloj manipulimi. Opozita ndoshta arrin i merr 20 apo 30% e gjitha bashke!

Shto koment

Denonco