EKSKLUZIVE në SYRI TV/ Albin Kurti tregon të vërtetën e aksidentit dhe ofertën për Vuçiç

EKSKLUZIVE në SYRI TV/ Albin Kurti tregon të vërtetën e aksidentit dhe ofertën për Vuçiç

12:42, 21/10/2019

Sot në prën 21.00 ekskluzive me Albin Kurtin. Për herë të parë Kurti ka nje ofertë konkrete për Vuçiç dhe pret pergjigje prej tij.

Ka një mesazh për të gjithë ata që janë trembur nga fitorja e tij. Enver Hoxha, Sali Berisha, Edi Rama, Ibrahim Rugova dhe Hashim Thaçi në gjykimin e Albin Kurtit. Së fundi, dhe e verteta e aksidentit të tij mbrëme në Tirane, si ndodhi dhe kush po i jepte makinës...Konstatuesi Albin përballë shtetarit Kurti. Sot ne 21.00 në Syri Tv dhe Syri.net!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco