FOTO/ Makina e Albin Kurtit u përplas nga një makinë policie

FOTO/ Makina e Albin Kurtit u përplas nga një makinë policie

21:23, 20/10/2019

Lideri i Vetëvendosjes dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti u përfshi në një aksident rrugor në aksin Tiranë-Durrës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar po veç dëme materiale.

Siç shihet në foton e mëposhtme të JOQ, e përfshirë në aksident ka qenë edhe një makinë e Policisë Rrugore.

Image

Kurti ndodhej në Tiranë për të festuar me simpatizantët e tij fitoren  në zgjedhjet e 6 tetorit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

B20/10/2019 21:39

Aksidenti duket qe eshte I qellimshem dhe Albin Kurti duhet te jete I kujdeshem se si ne Tirane ashtu edhe ne Kosove jane te interesuar per eliminimin e tij prandaj mos te Leviz derisa te formohet qeveria e re e kosoves.

Shto koment

Denonco