Hahn me Soros, Noka nxjerr foton: A nuk ishte ky që tha vjet se negociatat u hapën?!

Hahn me Soros, Noka nxjerr foton: A nuk ishte ky që tha vjet se negociatat u hapën?!

14:54, 17/10/2019

Ne nje status ne Facebook Flamur Noka ka publikuar nje foto duke ironizuar me sjelljen e zyrtarit të BE në ikje Johanes Hahn, i cili  gjate ditës së sotme doli në një deklaratë së bashku me Edi Ramen në Bruksel, duke deklaruar se nëse nuk hapen negociatat, faji nuk është i Ramës. 

Reagimi i plote i ish-deputetit te PD-se, Flamur Noka:

Po ky z Han a ishte ai qe erdhi vjet e na tha se u hapen negociatat dhe merita eshte e Rames dhe na hapi shampanjen dhe na uroi...????

A eshte i njejti ky qe na thote sot qe po su hapen negociatat nuk eshte faji i Rames .??

Cilin Han te besojme?? 

Ne hall te madh eshte..I detyruar ta mbroj deri ne piken e fundit..

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz17/10/2019 15:47

Po i njejti Han eshte, por nga ata Hanet qe han mutin e Edver Taqi Qelbesires! Ha o Han ha, ha mut dit e nat e mos u ngopsh, po shqiptaret nuk i hane mo, as pallavrat e tua, dhe as ato te Edver Taqi Qenefit!

Daj Jaku17/10/2019 15:44

Mos u çudisni o milet. Me gjithë ato miliona euro që "lobohet" ky Hajni prej e dramës është gati të pranojë që dielli nuk është zjarr, që yjet u shuan, që jeta është varr, ... që fluturon gomari, që e drama është piktor, është liderr global, është fener ndriçues në brigjet e kadri atikut.... qeni leh aty ku ha ... dhe sa shumë që ha ... i zëntë fytin! Ku i ka gjet BE këto plehra për ti dërguar në xhiro si dhjepllomatë? Sigurisht që janë zgjedhjet e fëlliqura të Sorosit.

Shto koment

Denonco