Rama i sëmurë me orverdozë? Do mbante fjalim, por njofton se shëndeti se lejon

Rama i sëmurë me orverdozë? Do mbante fjalim, por njofton se shëndeti se lejon

19:48, 14/10/2019

Edi Rama ishte deri në drekë në takime live në fakultetin e Mjeksisë në ditën e parë të shkollës në universitete.

Rama nuk dukej sëmurë, por një lajm pasdite ka qenë i papritur. Kryeministri që duhej të merrte pjesë në 20 vjetorin e AADF në Pallatin e Kongreseve ka munguar duke njoftuar se është semure dhe nuk vjen dot.

Lajmin e dha vetë Presidenti i AADF Granof.

“Nuk vjen sepse nuk ndjehet mirë me shëndet pasi ai do mbante fjalim”, tha Presidenti Granof.

Po nga se është semure Edi Rama? Cila sëmundje mund ta kap kaq shpejt dhe vetëm brenda pak orësh?

Kryeministri Rama është akuzuar nga ish ministra socialistë, nga ish kolegë dhe nga një pjesë e opozitës si përdorues i drogërave të forta.

Megjithatë Rama i ka mohuar këto akuza por në asnjë rast nuk ka pranuar sfidën e opozitës dhe ish miqve të vetë politike dhe jo vetëm të bëj testin e drogës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku17/10/2019 15:46

Mos u kasavet o Gramoz se nuk bije rrufeja në halé.

Gramoz15/10/2019 15:25

Nje hale me pak, sa mir do ti bente Shqiperise!

Gladiator.14/10/2019 23:18

Prapa diellit vafte ,se po mer ne qafe nje popull te tere.

Shqiptari14/10/2019 21:59

Hahahahaaa! Cfare gallate! Epo te bjeri vendi ne duart e nje te droguari te cmendur, kjo nuk ka bythe ku te rrije!!!! Sa poshte qe ka rene populli i Shqiperise!!!! Sidomos kur e quan udheheqes te madh!!!! Po pse, edhe Skenderbeu pinte droge perpara se te nisej per ne beteja kunder turqve!!!!! Ai eshte fytyra qe meritojne shqiptaret!!!! Mos e kerkoni fajin tek BE!!! Fajin e keni vete!!! Aty ku jeni e meritoni!!!

nine14/10/2019 21:17

Zoti po e shkund mire njehere.Ta kuptoje se nuk do marre me vete ne varr as leket e PPP -ve as vjedhjet me konçensione vetem do marr 2 m toke si dhe mallkimin e shqiptareve qe i varferoi dhe e degdisi jashte vendit.

Shto koment

Denonco