Aktivisti kap mat Ramën: Leri negociatat, por hap sapunin e laj duart

Aktivisti kap mat Ramën: Leri negociatat, por hap sapunin e laj duart

21:07, 12/10/2019
A+ Aa A-

Kryeministri Edi Rama po përpiqet që, dështimin e rradhës me hapjen e negociatave t’ia faturojë problemeve të brendshme të Bashkimit Europian.

Duke ditur se, “Po”-ja për qeverinë e tij është e pamundur më 18 tetor, shefi i mazhorancës, në mediat vendase dhe mediat e huaja, po tenton të fshijë duart, me qëllim heqjen e përgjegjësisë mbi vete.

Por për kryeministrin, që deri tani i ka hapur disa herë negociatat, mendon aktivisti Genc Sejko, i cili e ka kapur mat në një prej fotove të tij të fundit.

“Lëri negociatat por hap një kallëp sapuni e laj duart”, shkruan Sejko mbi foto, ku Rama shfaqet me thonjtë e paprerë.

Dhe për hir të vërtetës, kjo nuk është hera e parë që kryeministri etikohet për mosprerje të thonjve.../Syri.net

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alfons Malo15/10/2019 13:59

Kur ky nuk pret thonjt që duken në çdo moment,imagjino për pjesët e tjera të trupit si janë!Jo se nuk ka kushte por përton të lahet ai përton të fus këmishën në pantallona Zhul hesapi.Po si nuk e këshillon erisa që e ka afërne cdo moment apo ashtu e ka edhe ajo qejfin më thonj .........rrezik!!!!! QELBESIR HESAPI

Gramoz14/10/2019 15:35

Ça je tu thon o Genc! Po ti lante duart ky qenefi, nuk do te quhej mo Edver Taqi Zhulsi!

Shto koment

Denonco