VIDEO/ Pas protestës, banorët e Unazës së Re i lirojnë rrugën Policisë

VIDEO/ Pas protestës, banorët e Unazës së Re i lirojnë rrugën Policisë

12:16, 10/10/2019

Protestuesit e Unazës së Re janë larguar nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, pas protestës dhe përplasjeve që patën me Policinë për shkak të arrestimit të tre prej tyre, paradite. Ata kërkuan drejtësi dhe lirimin e të arrestuarve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco