VIDEO/ Terrori shtetëror në Unazën e Re, banorët marshojnë tek drejtoria e policisë

VIDEO/ Terrori shtetëror në Unazën e Re, banorët marshojnë tek drejtoria e policisë

10:15, 10/10/2019

Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës

Ndërkohë banorët e Unazës së Re po shkojnë drejt Drejtorisë së Policisë ku ndodhen të shoqëruar disa prej protestuesve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco