VIDEO/ Terror policor tek Unaza e Re, shoqërohen disa persona

VIDEO/ Terror policor tek Unaza e Re, shoqërohen disa persona

09:11, 10/10/2019

Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës

Edhe ne keto momente policia është atje, njoftojne banoret e unazes. Ndërsa gratë po mblidhen tek vendi i protestës.

Punonjës të policise kanë shoqëruar në komisariat, Gramos Shehun dhe Ilir Katiraj, te dy banore te Unazes. Ilir Katiraj është përsoni qe goditi me kepuce Ramen te spitali i Traumës.

Shoqërimet janë bërë sot në mengjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Cimi10/10/2019 09:57

Po boll me protesta idiote. Vdiqem ne trafik. Ky muhabet 30 vjet toke e xanun. Tani te presim kur ti ngrefet Lulit te beje proteste pas pushimeve te veres.

Shto koment

Denonco