Kryemadhi i kujton Ramës me Monte Carlon: Nuk jemi penduar për djegien e mandateve

Kryemadhi i kujton Ramës me Monte Carlon: Nuk jemi penduar për djegien e mandateve

21:30, 09/10/2019

E ftuar në ‘Çim Peka Live’, në Syri Tv, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e pyetur nëse është bërë pishman për djegien e mandateve dhe bojkotin e zgjedhjeve, u shpreh kategorike se nuk është bërë aspak pishman për këtë aksion të opozitës

U shprehët se vendimi ishte ekstrem dhe i ekzagjeruar?

Nuk jam penduar, do ta bëja sërish me bindje të plotë.

Me Ramën kryeministër?

Ah tani kam 9 kushte të Bundestagut

Unë tani jam Monte Carlo me 9 kushtet e Bundestagut. Montecarlo është një vend që i pëlqen shumë Edi Ramës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco