‘Kërcënimet e Ramës ndaj prokurorëve, pafajësi ndaj bandave që e mbajnë në pushtet’

‘Kërcënimet e Ramës ndaj prokurorëve, pafajësi ndaj bandave që e mbajnë në pushtet’

18:20, 09/10/2019

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, në një shënim në profilin e tij në fcb shkruan se kërcënimet e Ramës ndaj prokurorëve dhe gjyqtarëve kanë vetëm një mision pafajësinë e bandave dhe kriminelëve që mban në pushtet.

‘Kërcënimet e Ramës ndaj prokurorëve dhe gjyqtarëve kanë vetëm një mision; pafajësinë e Saimir Tahirit, pafajësinë e bandave dhe kriminelëve që i mbajnë në pushtet.

Askush nuk duhet ti prekë bandat e krimit nën pushtetin e Edvinit.

Sepse bandat, droga, krimi janë fryma dhe oksigjeni i qeverisë ilegjitime dhe kriminale të Edvin Ramës.

Por është koha për drejtësi.’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco