VIDEO/ Dorëheqjet në hipotekën e Vlorës, Lame: Do të ketë edhe të tjera

VIDEO/ Dorëheqjet në hipotekën e Vlorës, Lame: Do të ketë edhe të tjera

16:25, 09/10/2019
A+ Aa A-

Kreu i Kadastrës Artan Lame ka reaguar për situatën që është krijuar në hipotekën e Vlorës  ku 3 drejtorë kanë dhënë dorëheqjen brenda 1 muaji.

Duke folur për gazetarët, Lame është shprehur se dorëheqje të tilla do të ketë edhe në rrethe të tjera.

Sipas tij, në Sarandë, Shkodër, Durrës do të ketë dorëheqje, pasi nuk mbulojnë dot shkeljet e bëra.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari09/10/2019 17:00

Ata po japin doreheqjet, sepse nuk duan te hyjne ne burg per surratin tend te shpifur dhe per buthen e qelbur te Edit! Nese kane bere shkelje denoncoi, shkarkoi nga detyrat dhe dergoi ne prokuri per ndjekje penale. O ndyresire, mos mashtro! E mbani mend surratin e ketij felliqesire ne opozite??!!!! Si e çirrte bythen me thonj dhe e "ngrinte zerin" per hallet e qytetareve???!!! A e shikoni tani surratin e mashtruesot? Sa te shpifur!!!

Shto koment

Denonco