Javë më parë betohej se 'do mbyllë televizionin po nuk fitoi PDK', sot Baton Haxhiu përlotet

Javë më parë betohej se 'do mbyllë televizionin po nuk fitoi PDK', sot Baton Haxhiu përlotet

00:12, 07/10/2019

"Nëse nuk fiton Kadri Veseli, mbyll televizionin". Kështu do të shprehej disa javë më parë gazetari Baton Haxhiu.

Dhe sot, kur kreu i PDK doli publikisht duke pranuar humbjen dhe daljen në opozitë, Haxhiu është parë i përlotur në ekranin e Klan Kosovës.

Image

Sipas Presheva Jonë, përveç kësaj, Baton Haxhiu ka frikë se tani ka mbetur pa sponsorë besnikë, ka frikë se Gjykata Speciale do të nisë të mbledhë shokët e tij, të cilët akuzohen për krime lufte dhe vrrasje pas lufte të rivalëve politikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t08/10/2019 09:21

Ti e ke hak te mbyllesh ne burg dhe jo te mbyllesh televizionin palaco

Gramoz07/10/2019 17:26

Meqense televizionin nuk e mbyll dot, fillo e mendo si do te mbyllesh gojen qe mos hash me mut kot o kodosh i sherbimeve serbe!

Shto koment

Denonco