Djali i deputetit të PS dhunon qytetarin dhe i thyen xhamin e makinës, policia e mbron….

Djali i deputetit të PS dhunon qytetarin dhe i thyen xhamin e makinës, policia e mbron….

14:02, 25/09/2019
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” mesazhin e një qytetari, i cili denoncon dhunën e djalit të deputetit të PS, Bujar Çela, ndaj tij.

Në mesazhin dërguar Berishës, qytetari shprehet se djali i deputetit, Aldo Çela, është marrë në mbrojtje nga policia, ndërsa ai u detyrua të largohej nga Shqipëria. Qytetari pretendon se Çela jo vetëm e ka dhunuar, duke e lënë me pasoja, por i ka thyer edhe xhamin e makinës.

Ja mesazhi i plotë i ish Kryeministrit:

E rreh djali i deputetit, narkopolicia mbron agresorin! Viktima largohet nga vendi.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital dhe shikoni fotot e tij. Sb

Para disa ditësh bëra një denocim. Diisa çuna me rrahen keq që me lane disa pasoja dhe me thyen dhe xhamin e makines para komisariatit të Lushnjes njeri nga keta është djali I deputetin i cili quhet Aldo Çela djali I Bujar Çela dhe shefi I komisariatit nuk mori as nje masë dhe u dyterova te iki nga Shqiperia se ata dolen para meje nga komisiriati Dhe ka nje lokal pa licence në Lushnje që atje pihet vetëm drogë

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Loran shehu25/09/2019 15:25

Po prap kta komunistat e lushnjes bejn garipin kta te duan ty dr Berisha sepse ti je i vetmi qe i tregon vendin ktyre llumhaneve qe bejn trimin me te pafajshem

N25/09/2019 14:13

Jane bere komplet normalitet tashme.

Shto koment

Denonco