Sqarim për përshesh ngrënësit mediatik: Ilir Meta ka vetëm një portal dhe ai është...

Sqarim për përshesh ngrënësit mediatik: Ilir Meta ka vetëm një portal dhe ai është...

10:44, 24/09/2019

Pas disa shkrimeve dhe editorialeve, ku presidenti Ilir Meta akuzohet se fshihet pas disa portaleve që janë në opozitë të fortë me qeverinë Rama, zëdhënësi i tij Tedi Blushi ka bërë një sqarim në faqen e tij në Facebook.

“Një sqarim për “idiotët e dobishëm” dhe të padobishëm: I vetmi “portal” i Presidentit Meta është www.president.al. Madje as këtë “portal” nuk e financon ai.
Ky sqarim nuk vlen për këdo që shkrimeve të tutorit të radhës i ve emrin e vet sipër, për të ngrënë përsheshin e radhës”, shkruan Blushi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco