Lajmet për panik i hapi narkoqeveria me tele Blushin e saj!

Lajmet për panik i hapi narkoqeveria me tele Blushin e saj!

20:25, 23/09/2019

Një qytetar ka denoncuar Top Channel medien e drejtuar nga Blushi si të parën që publikoi dhe terrorizoi lajmin për tërmetin e fuqishëm që do ndodhte në mbrëmjen e djeshme dhe që u pasua më pas nga largimi i njerëzve nga banesa. Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr keta narkoqeveritar jane bere si looe te çnendura,nese kerkon kete lajm eshte fshir nga top channel po ne google ka len njolle, ky lajm na hapi panik dije ne familjen ton nxorem prinder te semure edhe femijet me batanije ne rruge,por televizionit te tyre kombetar nuk i permendin emrin sepse duket se lajmet per panik i hapin vet!’

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco