Andi Bushati-Ramës/ Keni rrjedhur, po të kishte kaq fuqi një media, ti do...

Andi Bushati-Ramës/ Keni rrjedhur, po të kishte kaq fuqi një media, ti do...

01:09, 23/09/2019

Kanë ardhur reagimet e para pasi policia shoqëroi për të dhënë dëshmi dy gazetarët, Aurel Rakipllari i SYRI.net dhe Daniela Grica e gazetës Shekulli.

Gazetari Andi Bushati shkruan në Facebook se kjo qeveri e drejtuar nga Rama, ka rrjedhur.

‘Këta kanë rrjedhur.

Nëse fuqia e një mediaje antiqeveritare (sado e ligë qoftë ajo) do qe aq e madhe sa nxirrte gjithë Tiranën në rrugë, këta s’do kishin pasur prej kohesh mundësi të ndalonin gazetarë si sot’, shkruan Bushati në Facebook.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco