‘Endri Fuga, je për burg’

‘Endri Fuga, je për burg’

14:41, 22/09/2019

Gazetari Habjon Hasani ka reaguar në lidhje me deklaratën e sizmiologut grek, Akis Tselentis, se pas publikimit në media të dokumentit sekret që i kishte dorëzuar Presidentit Meta për tërmetin shkatërrues që mund të prekte vendin tonë, sizmiologut i është dashur ta mohojë rolin e tij për të mos hapur panik te qytetarët.

Në lidhje me këtë ngjarje, përmes një postimi në rrjetet sociale, gazetari Hasani shprehet se:

‘Kjo dëshmi e sizmiologut grek implikon direkt zyrtarët e kryeministrisë, të cilët kanë përdorur një informacion dhe dokumente të klasifikuara në media me qëllim diskreditimin e Presidentit Meta para zgjedhjeve’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ridhjeresi22/09/2019 19:35

Ai eshte CendriFuga - lan dhe shplan rrobat qe i fut Rama

Shqiptari22/09/2019 18:12

Z. Hasani! Ti e di shume mire, qe veprime te tilla antiligjore, ndeshkohen vetem ne nje shtet te vertete ligjor, demokratik dhe me nje qeveri te ligjshme. Shqiperia, fatkeqesisht ka 6 vjet qe eshte ne nje "planet" tjeter. Ne planetin RIDHJERJA, te neo-komunisteve uzurpatore te lirive te njeriut! Ku ka burg per keta??!!! Keta e kthyen Shqiperine ne Kolumbia e Evropes, keta kthyen qelebsirat dhe kriminelet ne pushtetare dhe qeveritare, keta po vrasin, po perdhunojne dhe po presin, keta po vjedhin cdo gje dhe nuk po iu hyn asnje gjemb ne kembe, e jo me te futen ne burg per keto gjera, qe ne Shqiperi nuk i ka njeri ne refene fare!!!!! Ketu po vidhen ne mes te dites, po mashtrohet me cdo gje, lali plehu vjedh dhe mashtron nga mengjesi ne darke dhe as nuk e peshtyn njeri!!!! Shpresojme qe do te vije ajo dite qe te gjithe qelbesirat, hajdutet dhe kriminelet ti shikojme ne burg, atje ku e meritojne!!!!

Loran shehu22/09/2019 15:40

po endri fuga nje kurv esht asgje me shum

Shto koment

Denonco