FOTO/ Ja ku e kaloi natën presidenti Meta

FOTO/ Ja ku e kaloi natën presidenti Meta

11:25, 22/09/2019
A+ Aa A-

Pasi vizitoi Durrësin dhe zhvilloi një takim me shtabin e Emergjencave, presidenti Ilir Meta ka vendosur që të qëndrojë aty.

Burime thanë se presidenti Meta e ka kaluar natën në një çadër të ngritur në Durrës.

Ai ka qëndruar gjatë gjithë kohës pranë banorëve që ishin në panik dhe në ankth.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco