VIDEO/ 'Po më dridhet zëri', tjetër lëkundje e fortë tërmeti 4.9 ballë, panik në mbledhjen e qeverisë

VIDEO/ 'Po më dridhet zëri', tjetër lëkundje e fortë tërmeti 4.9 ballë, panik në mbledhjen e qeverisë

08:07, 22/09/2019

Një tjetër lëkundje e fortë tërmeti është ndjerë në këto momente në kryeqytet, me magnitudë 4.9 ballë. Epiqendra  e tërmetit ka qenë 2 kilometra nga qyteti i Durrësit dhe 31 kilometra nga Tirana.

Në momentin që u ndje tërmeti, qeveria shqiptare po zhvillonte një mbledhje emergjente, teksa ministrat po raportonin për problematikat e krijuara.

Ka qenë ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, që e ka njoftuar tërmetin, duke thënë se i dridhej edhe zëri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

O Zot njehere e mire22/09/2019 10:08

O Zot leshoje mbi kryeministri, mbi Parliament, mbi ministri, O Zot shkaterroj keto vampire qe I pine gjakun ketij populli. O Zot varriosi nen gerrmadhat qe kane ndertuar vete me djersen e vjedhur te ketij populli. O Zot le te mos I gezojne keto prona te vjedhura. O Zot ktheje arrogancen e tyre ne poshtrim. O Zot o Zot o Zot

Daj Jaku22/09/2019 10:08

Ju dridhka zëri nga tërmeti gjeneral gazit, i dhimbet bytha?! Si nuk i dhemb një çikë bytha e atyre që i mbyti me gaz helmues serb dhe i nxori zvarrë nga shtëpitë në orën 6 të mëngjesit. Më keq Llesh leshi se sa tërmeti, i cili dëmtoi shumë shtëpi, por jo aq sa ka shembur llesh leshi, erion fiku ( i u fiktë mëma dhe gruaja, sepse vetë fiket në bordellot e meshkujve në Brazil), nën hyqmin e babllokut të madh që karilindur.

Shto koment

Denonco