‘Akuzohet për trafik ndërkombëtarë dhe dënohet për gabime gjimnazistësh’

‘Akuzohet për trafik ndërkombëtarë dhe dënohet për gabime gjimnazistësh’

22:37, 19/09/2019

Rjetet sociale janë vënë menjëherë në lëvizje pas dënimit qesharak që Gjykata e Krimeve të Rënda i dha Saimir Tahirit, duke e dënuar me shërbim prove.

Në një meme të fundit, Brryli Broadëay ironizon me një foto të Tahirit të cilës i ka shtuar diçiturën ‘Akuzohet për trafikant ndërkombëtar dhe dënohet për gabim gjimnanistësh’

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

vera20/09/2019 14:34

Vetja ime nuk ja pagun karriken ksaj gjykate.

Shto koment

Denonco