PD takon nesër delegacionin e Venecias

PD takon nesër delegacionin e Venecias

23:13, 18/09/2019

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias.

Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave.

Ndërkohë PD njofton se pas takimit do ketë edhe një konferencë për shtyp.

Njoftimi i zyrës së shtypit të PD:

Neser, e enjte, ora 08.15, perfaqesuesit e Partise Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi takohen me delegacionin e Komisionit te Venecias, i cili eshte ne Tirane per ceshtjen e pronave.

Pas takimit, do te kete nje deklarate nga perfaqesuesit e PD ne hotel Tirana.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco