Stadium çalaman dhe me patericë (parash)!?

Stadium çalaman dhe me patericë (parash)!?

20:07, 16/09/2019

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ironizon në një shënim në facebook stadiumin e ri ‘Arena Kombëtare’ që sipas tij ka përfunduar në një stadium çalama dhe me patericë (parash)

‘Stadium Çalaman dhe me paterice(parash)!?

Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo arena kombëtare që po bën!??

Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik si stadium si çalaman.

Ky i Edi Ramës po që është stadium dhe jo si këta stadiumet kot si Alianz Arena në Torino apo Santiago Bernabeu në Madrid me nga katër tribuna e pa kulla.’-ironizon Vasili

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco