VIDEO/ Merkel i tregon kushtet, rrjeti tallet me Ramën

VIDEO/ Merkel i tregon kushtet, rrjeti tallet me Ramën

12:45, 14/09/2019

Gjermania mësohet se do ti vendosë kushte të forta Shqipërisë për hapjen e negociatave. Vendimi do të merret nga Bundestagu gjerman më 18 tetor, dhe kjo ka shtuar të dridhurat te kryeministri Rama.

Një video e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale, ironizon pikërisht momentin kur Merkel i tregon kushtet e reja për hapjen e negociatave Ramës, ndërkohë që këtë të fundit papritur e zënë të dridhurat.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Huggins14/09/2019 13:28

Nuk e kuptoj se cfare gazetari mund te jesh qe te shkruash se “ ju futen te dridhmat”. Ju lutem mos kujtoni se kaq gje nuk e kuptojme se km jone po ecen sipas planit qe sa te jete ai ( dhe ai mendon se do jete deri sa te vdese) shqiptaret ( qe do ngelin ne Shqiperi) nuk do shkojne asnjehere ne EU. Me shume gjasa ato qe do ngelin do jene banda e rij dhe sklleverit e tij . Dhe keto dy kategori natyrisht qe duan vetem ta shfrytezojne Shqiperine , ta torturojne, ta shperfytyrojne duke kujtuar se keshtu po ndertojne lumturine e tyre dhe te femijve te tyre fatkeqe per prinderit e tyre mizore. Mjaft ju lutem shkruani se km ka frike nga EU. Ai i ka korruptuar shumicen e tyre dhe po ngerdheshet me ta.

Shto koment

Denonco