Sonte në 21.00, në Syri TV: Intervistë shteruese dhe pa mesazhe të koduara e Ilir Metës

Sonte në 21.00, në Syri TV: Intervistë shteruese dhe pa mesazhe të koduara e Ilir Metës

10:06, 13/09/2019

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot në 21.00 në “Çim Peka Live” në Syri TV dhe Syri.net përballë gazetarit Çim Peka.

Të gjitha mesazhet e koduara për Xhorxh Soros, Edi Ramën, diplomatët e huaj, kreun e PD Basha do të jenë më pak të koduara pas kësaj interviste me të gjitha pyetjet e mundshme për të.

Çfare bisedoi me Lulzim Bashën për rreth një orë dhe a po vjen fundi i qetësisë virtuale verore? A është bëre gati Ilir Meta për përballjen finale pas betejës 30 vjeçare të tij në politike me të gjithë si mik dhe si armik? Një intervistë që do komentohet gjatë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco