VIDEO/ Lule dhe nderim tek varri i Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari

VIDEO/ Lule dhe nderim tek varri i Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari

10:51, 12/09/2019

Drejtuesit e lartë të Partisë Demokratike kanë  ndjekur sot ceremoninë perkujtimore në Varrezat e Dëshmorëve në nder të Heroit të Demokracisë Azem Hajdari, i vrarë 21 vjet më parë, së bashku me familjen e tij, miq, dashamirë, që luftuan dhe mbështetën Hajdarin në betejën e tij për demokraci. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco