Fakte të reja për manipulimin e '30 Qershorit', dëshmi nga Bylykbashi dhe Kaso

Fakte të reja për manipulimin e '30 Qershorit', dëshmi nga Bylykbashi dhe Kaso

13:35, 11/09/2019

Dy përfaqësues të lartë të PD, Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso , po japin një konferencë shtypi në selinë e PD lidhur me Raportin e OSBE/ODIHR për votimin e 30 Qershorit dhe takimet e Komisionit të Venecias në Tiranë.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco