FOTO/ Patrulla e policisë godet makinën në lëvizje, largohet duke kërcënuar drejtuesin

FOTO/ Patrulla e policisë godet makinën në lëvizje, largohet duke kërcënuar drejtuesin

22:57, 10/09/2019

Një makinë e patrullës së policisë ka përplasur një automjet në qytetin e Kavajës duke kërcënuar drejtuesin e saj dhe më pas duke u larguar.

Denoncimin e ka bërë një qytetar që ka publikuar edhe foton nga ngjarja.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan: ‘Makina e narkobanditëve me uniformë godet në Kavajë makinën në ecje të qytetarit, kërcënon jetën e tij dhe largohet’

‘Makina e narkobanditëve me uniformë godet në Kavajë makinën në ecje e qytetarit kërcënon jetën e tij dhe largohet!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Mirmbrema Doktor Berisha!

Sonte ne mbremje patrulla e narko policise se Lleshit ne Kavaje, duke terrorizuar qytetaret e Kavajes me shpejtesi perplasi kete makine!

Duke rrezikuar shoferin bashke me familjen e tije qe ishte brenda ne makine!

Makina e patrulles edhe pse e goditi mjetin ne foto nuk ndaloi fare.’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco